İletişim Bilgileri

Satış ve Pazarlama Departmanı

Satış & Pazarlama Müdürü - Tuncay Bey
Tuncay Bey

Satış & Pazarlama Müdürü

tuncayerdogan@planersogutma.com

-

Satış & Pazarlama - Turgay Bey
Turgay Bey

Satış & Pazarlama

turgay@planersogutma.com

(90549) 541-1702

Satış & Pazarlama - Egemen Bey
Egemen Bey

Satış & Pazarlama

egemen@planersogutma.com

(90549) 541-1711

Satış & Pazarlama - Genel
Genel

Satış & Pazarlama

satis@planersogutma.com

(90549) 541-1703

İhracat Departmanı

İhracat - Fatih Bey
Fatih Bey

İhracat

export@planersogutma.com

(90549) 541-1705

İhracat - Emre Bey
Emre Bey

İhracat

emre@planersogutma.com

(90549) 541-1714

Satış Sonrası Hizmetler ve Teknik Servis Departmanı

Satış Sonrası ve Servis - Özgür Bey
Özgür Bey

Satış Sonrası ve Servis

servis@planersogutma.com

(90549) 541-1709

Satış Sonrası ve Servis - Salih Bey
Salih Bey

Satış Sonrası ve Servis

servis@planersogutma.com

(90549) 541-1707

Satınalma Departmanı

Satınalma - Salih Bey
Salih Bey

Satınalma

salih@planersogutma.com

(90549) 541-1707

Satınalma - Murat Bey
Murat Bey

Satınalma

murat@planersogutma.com

(90549) 541-1710

Muhasebe ve Finans Departmanı

Muhasebe ve Finans - Genel
Genel

Muhasebe ve Finans

muhasebe@planersogutma.com

Üretim Departmanı

Üretim - Genel
Genel

Üretim

uretim@planersogutma.com

(90549) 541-1706

Üretim - Genel
Genel

Üretim

uretim@planersogutma.com

(90549) 541-1712

Sekreterlik Departmanı

Sekreterlik - Genel
Genel

Sekreterlik

bilgi@planersogutma.com

(90549) 541-1701

Sekreterlik - Genel
Genel

Sekreterlik

info@planersogutma.com

(90549) 541-1701